TRASNPORT PSÓW

Oferujemy transport psów pod opieką dwuosobowego wykwalifikowanego personelu znającego zachowania behawioralne psów z uwzględnieniem ras uznanych za trudne, wymogów stosownych do wieku zwierząt oraz podstawową znajomością fizjologii i anatomii.
Na poziomie biurowym pomagamy w organizacji i kompletowaniu dokumentacji transportowej na każdym etapie przygotowań do wyjazdu zwierzęcia. Podczas trwania trasy świadczymy kompleksową usługę śledzenia podróży poprzez utworzenie grupy na komunikatorze Whatsapp, udostępnienie lokalizacji GPS i aktualizowanie informacji o przebiegu trasy załączając zdjęcia i filmy.

TRASNPORT KOTÓW

 We współpracy z wieloma hodowcami kotów przygotowaliśmy auto dedykowane tylko dla podróży kotów. Oferujemy transport zwierząt pod opieką dwuosobowego wykwalifikowanego personelu znającego zachowania behawioralne, wymogów stosownych do wieku zwierząt oraz podstawową znajomością fizjologii i anatomii. Na poziomie biurowym pomagamy w organizacji i kompletowaniu dokumentacji transportowej na każdym etapie przygotowań do wyjazdu zwierzęcia.
Podczas trwania trasy świadczymy kompleksową usługę śledzenia podróży poprzez utworzenie grupy na komunikatorze Whatsapp, udostępnienie lokalizacji GPS i aktualizowanie informacji o przebiegu trasy załączając zdjęcia i filmy.

TRASNPORT SPECJALNY

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom hodowców, włączyliśmy do naszej oferty możliwość transportu mrożonego nasienia w specjalnie przystosowanym pojemniku z ciekłym azotem.
Oferujemy też transfer zwierząt lub odbiór z dowolnego europejskiego lotniska, a także organizujemy wyjazdy na najważniejsze imprezy kynologiczne ze szczególnym uwzględnieniem WDS, EDS i Crufts.

Masz pytanie?
ZADZWOŃ NAPISZ NA FACEBOOK