POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

DOŚWIADCZENIE I PASJA

TOMASZ

WŁAŚCICIEL

Szef Szefów -niekwestionowany mistrz logistyki, dusza towarzystwa i optymista w każdym calu, wielbiciel muzyki, gitarowego brzmienia oraz motocykli, zdecydowany pasjonat poznawania ludzi i podróżowania w nieznane.

ANIA

WŁAŚCICIELKA

Matka Smoków -konkretna i rzeczowa w pracy, specjalistka od trudnych sytuacji i kontaktów z klientami, skarbnica wiedzy transportowej i behawioralnej, prywatnie asystent kynologiczny hodujący psy, pasjonatka swojej rodziny, książek, psychologii, dobrej kuchni i gruzińskiego wina.

PETER

KIEROWCA

Słowak-perfekcjonista od lat mieszkający z rodziną i uratowanym psem w Polsce, kompetentny, odpowiedzialny, punktualny do granic możliwości, o Ojcu Chrzestnym i Mike’u Tysonie wie niemal wszystko, fan nowinek technologicznych oraz swojego-naszego Mercedesa.

KAMIL

KIEROWCA

Wulkan – pomysłów i dobrej energii, odporny na stres w trudnych momentach, niezwykle życzliwy dla ludzi i zwierząt, niekwestionowany znawca wszystkich europejskich stadionów piłkarskich, zakochany bez pamięci w swoich dziewczynach.

PATRYK

KIEROWCA

Model – lubiany przez wszystkich klientów, komunikatywny z otwartym umysłem i chęcią rozwoju, samodzielny zawsze dobrze zorganizowany, wielbiciel długich rozmów, Włoch i wszystkiego co włoskie, prywatnie mąż Oli i tata Poli.

TOMEK

KIEROWCA

Duszek-bardzo pozytywny, uprzejmy i empatyczny, podchodzący szacunkiem do współpracowników, ambitny i wytrwały, zaangażowany w pracę ze zwierzętami, miłośnik wędkarstwa oraz dwóch czarnych kotów o diabelskich imionach.

FLOTA ATS

NASZE SAMOCHODY PRZYSTOSOWANE DO PRZEWOZU ZWIERZĄT

D6 ATS - Sprinter

AUTO NA TRASĘ DO WIELKIEJ BRYTANII. 

0
LICZBA KLATEK

D7 ATS - Vito

AUTO WYKORZYSTYWANE DO TRANSPORTU MIESZANEGO JAK I NA TRASACH TYLKO DLA KOTÓW. 

0
LICZBA KLATEK

D8 ATS - Vito

AUTO DO TRANSPORTÓW MIESZANYCH.

0
LICZBA KLATEK

Z8 ATS Doblo

AUTO DO ZADAŃ SPECJALNYCH.

0
LICZBA KLATEK
transport-zwierzat-domowych